Pewnie wpadłeś tutaj, bo jesteś ciekawy kim jest autorka tego miejsca. Jestem Magda i 15 lat temu założyłam swojego pierwszego bloga. Już wtedy pokochałam pisanie i wiedziałam, że chcę dzielić się tym, co najlepsze w Internecie.

Od 7 lat mieszkam i żyję w Warszawie. Zawodowo zajmuję się szeroko pojętym Customer Experience, a hobbystycznie studiuję na kierunku dziennikarstwo i nowe media. Moją specjalizacją jest komunikacja multimedialna, twórcy internetowi
i wideo w sieci.

Prywatnie uwielbiam spontaniczne podróże, wypady na łono natury, ćwiczenie zumby i jogi, naukę języków obcych oraz gry planszowe. Obecnie aktywnie uczę się od zupełnych podstaw języka hiszpańskiego, co sprawia mi nie lada frajdę!

Nieustannie się rozwijam, czytam, szkolę się, szukam nowych inspiracji do działania. Interesuję się mediami społecznościowymi, copywritingiem oraz marketingiem internetowym.

Uwielbiam śledzić inspirujące osoby (oczywiście w Internecie) i zachwycać się tym, jak wspaniałe rzeczy potrafią zrobić. Inspirują mnie ludzie, którzy budują marki osobiste lub tworzą od zera własne biznesy, które dają dużo wartości i jednocześnie generują zyski.

Staram się zawsze znaleźć balans miedzy pracą, rozwojem, spełnianiem swoich marzeń, a odpoczynkiem. Wierzę, że mogę żyć po swojemu i chcę wyciągnąć z mojego życia jak najwięcej.

A jeżeli chcesz być na bieżąco, to znajdziesz mnie również na Instagramie 🙂